icon

Pizza Nofty - Rozvoz Olomouc

Kontakt

provozní doba

Poslední objednávka bude přijata 30min. před koncem provozní doby.

Dobu

Pondělí
Zavřeno
Úterý
10.30 - 22.00
Středa
10.30 - 22.00
Čtvrtek
10.30 - 22.00
Pátek
10.30 - 23.00
Sobota
10.30 - 23.00
Neděle
10.30 - 22.00

Smluvní a obchodní podmínky

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Za naše služby můžete platit v hotovosti, stravenkami. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Není možné platit cizí měnou.
Doprava mimo Olomouc činí 50Kč nebo dle telefonní domluvy.

PRODUKTY

Některé výrobky nebo ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s hlavním jídlem nebo pizzou.

ZÁRUKA 100% SPOKOJENOSTI

dodává jídlo vynikající kvality za použití čerstvých a kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevu nebo vrácení peněz. Místem reklamace je provozovna uvedená v kontaktech nebo telefonní kontakt objednávek, reklamace je uznatelná pouze s platnou účtenkou.

AKCE, SPECIÁLNÍ NABÍDKY A SLEVY

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Potvrzením a odesláním objednávky nebo sdělením při telefonické objednávce dáváte souhlas k dalšímu využití Vámi uvedených osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, email, telefonní číslo) za účelem zásilkového prodeje, jejich uchovávání v centrální databázi společnosti Pizza Nofty a dále v pokladním systému provozovny a to po dobu neurčitou. Uskutečněním objednávky zároveň souhlasíte se zasíláním marketingových nabídek formou emailů v rámci společnosti Pizza Nofty. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím a marketingových akcí prodávajícího (i těch prováděných se smluvními partnery prodávajícího) a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod.

DODACÍ LHŮTY

Našim cílem je zajišťovat spolehlivý rozvoz ve městě, s garancí „dovozem včas“. Při zpoždění může být poskytnuta sleva. Ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli a proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v tom mohou bránit. Aktuální doba rozvozu je řízena automaticky systémem, který hlídá vytíženost provozu. Doba doručení se počítá od přijetí objednávky do telefonického oznámení k převzetí doručené objednávky zákazníkovi na jim sdělené tel. číslo nebo adresu. Garanci doby doručení nelze dodržet při extrémní nepřízni počasí, sněhové pokrývce na vozovce, náledí, výpadku elektrického proudu, dopravních uzavírkách nebo nepříznivé dopravní situaci s ohledem na bezpečnost provozu. Garanci lze také dočasně přerušit při rekonstrukcích provozoven nebo okolí provozoven.

footer
pizza nofty

Miroslav Novotný
Martinova 201/12
Olomouc 77900
IČO: 68903677